Užívejte si krásu zahradničení s kvalitními vyvýšenými záhony. Každý centimetr výšky vám zpříjemní práci a uleví vašim zádům. Pletí a kypření nebude tak namáhavé a možná vás i začne bavit. Dostatek substrátu, lepší termoregulace a dostatek vláhy ocení všechny plodiny, aby se vám pak mohly odměnit bohatší úrodou. 

Vyvýšené záhony jsou zkrátka cestou k lepší úrodě. A proč zrovna vybrat záhony ty z DoSadu? Odlišují se zejména hliníkovými rohy, které vám vydrží po celý život. Na výběr máte 4 výšky (30, 45, 60 a 75 cm) a hned 3 barevné varianty – elox, antracit a přírodní hliník.

Záhony si můžete nakonfigurovat v násobcích 10 cm nebo si vybrat některé z již navržených. V nabídce jsou tvary záhonů i L, U a ani záhony na nožičkách nejsou problém.

Pokud chcete z nějakého důvodu rozdělit záhon na sekce a mít záhon opravdu dlouhý, tak i to lze – díky unikátním T-profilům je možné záhon „nastavovat“ do takřka neomezené délky. Jednotlivé přepážky současně slouží jako výztuhy a brání vyboulení boků.

Všechny záhony jsou z hoblovaných 4 cm silných fošen a nabídce jsou buď v přírodní úpravě, nebo si lze zvolit namoření hnědou impregnací.

Pokud máte možnost vlastních fošen, můžete si objednat pouze rohy. Právě díky těmto unikátním hliníkovým rohům, které dávají záhonům bezkonkurenční pevnost, je sestavení otázkou několika minut. Počáteční investice se tedy vyplatí, protože hliníkové rohy vám vydrží celý život a stačí jen jednou za čas vyměnit pouze fošny.

Ale jen záhony to nekončí, z hliníkových rohů se dají vyrobit i praktické dřevníky – konstrukce je v rozích zesílena trojúhelníkovými vzpěrami, které jsou součástí dodávky. Můžete si také objednat střechu, která je vyrobená z voděodolné překližky a nožičky, aby dřevník neležel celou plochou na zemi.

Aby celá zahrada byla vyladěná, můžete si ještě vybrat zahradní kompostéry, které jsou rovněž vyrobené z hliníkových rohů. Zahradní kompostéry DoSadu jsou snadné na sestavení a jsou stejně jako záhony konfigurovatelné v různých rozměrech, můžete si zvolit i počet komor přesně podle potřeby. Vaše zahrada tak bude v jednom stylu a celkový dojem bude dokonalý.

Promotion

Comments are closed.