Návrhy zahrad

V našem studiu Terra Design Vám rádi pomůžeme s návrhem Vaší vysněné zahrady, ať už se jedná o zcela novou zahradu, nebo rekonstrukci stávající zahrady. Specializujeme se na vytváření krásných a funkčních soukromých zahrad, které odrážejí životní styl a osobnost jejich majitelů. Naše zahrady jsou nejen krásné na pohled, ale jsou zároveň nenáročné na údržbu, celoročně zajímavé, udržitelné a přátelské přírodě, v souladu s nejnovějšími trendy a poznatky v oboru. Naše portfolio služeb zahrnuje:

Kompletní projekty zahrad

Poskytujeme komplexní návrhy zahrad od úvodní konzultace, základního konceptu až po podrobnou technickou dokumentaci. Naše zahrady jsou vždy navrhovány tak, aby splňovaly specifické potřeby a přání našich klientů, harmonicky ladily s architekturou domu a byly místem, kde budete rádi se svými blízkými trávit volný čas. Přestože navrhujeme zahrady zejména v Praze a středních Čechách, spolupracujeme s klienty z celé České republiky.

Projektová dokumentace

K úspěšné realizaci každé zahrady je nutná podrobná projektová dokumentace, která standardně obsahuje osazovací plán, vytyčovací plán, plán osvětlení, specifikaci zahradních prvků a materiálů a technická řešení vybraných zahradních prvků. Součástí projektové dokumentace návrhu zahrady je také položkový rozpočet. Zkrátka vše, co je potřeba k realizaci Vaší nové zahrady, ať už svépomocí, nebo ve spolupráci s realizační firmou.

Návrhy specifických částí zahrady

Pokud chcete upravit jen určitou část zahrady, například novou předzahrádku nebo okrasný záhon, rádi pro vás připravíme návrh podle Vašich představ. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli zahradním projektem, ať už je jeho rozsah jakýkoli.

Zašlete nám prosím nezávaznou poptávku, rádi s Vámi probereme možnost spolupráce.