Právě vychází nová kniha pro všechny příznivce zahrad a zahradničení s názvem Vaše jedinečná zahrada. Jak její podtitul ‚Nápadité projekty, díky nimž bude vaše zahrada opravdu vaše‘, najdete v ní zejména originální inspiraci včetně podrobných návodů pro 25 celoročních projektů. S řemeslným přístupem ke své vlastní zahradě autor ukazuje, jak dokážou malé výsadby, krásné ruční výrobky a designové ozdoby vytvořit z každé zahrady jedinečné místo.

Autorem tohoto kreativního průvodce je Adam Frost, oceňovaný britský zahradní designér, televizní moderátor a motivační řečník. Je známý především díky svým úspěchům na prestižní květinové výstavě Chelsea Flower Show a jako moderátor pořadu Gardeners´s Worlds, ve kterém s nadšením inspiruje diváky k vytváření vlastních zahrad.

Jednotlivé projekty nabízí přehledné návody, poskytují prostor k jednoduchým a ekologickým řešením a hledáním vlastních nápadů. Získáte tak průvodce a srozumitelné návody, jak proměnit svoji zahradu v unikátní a dokonalé místo pro život s osobní pečetí.

Reklama

Nechte se inspirovat výběrem z více než 25 celoročních projektů, díky kterým se krok za krokem naučíte, jak si svépomocí zrenovovat starý zahradní nábytek, vyrobit ptačí budku a přístřešek pro hmyz, dřevník, jezírko nebo zapuštěné ohniště pro sezení s přáteli. Naučíte se, jak na správnou výsadbu rostlin, připravit záhony, zahradní cestičky nebo vlastní kompostér a udělat tak něco pro životní prostředí díky recyklaci bio odpadu z kuchyně a zahrady.

Ekologie a život venku je ústředním motivem celé knihy. Nabízí nový pohled na možnosti upcyklace a naučí vás, jak k výrobě využít vše, co máte k dispozici. Každý tu najde něco, co vyhovuje vlastnímu vkusu, šikovnosti, prostoru i rozpočtu.

Knihu vydává nakladatelství Grada, možné objednat zde.

Reklama

Comments are closed.