Venkovní vířivky zažívají v posledních letech opravdový boom a mnohdy jsou jasnou volbou vítězící nad zahradním bazénem. Nejsou sice místem, ve kterém byste si zaplavali, zato ale poskytují jedinečné prostředí pro odpočinek, pohodové chvíle s nejbližšími a také – pro což jsou ceněny nejvíce – pozitivní benefity pro tělo i mysl. Zjistěte, jak mohou prospět i vám a objevte možnosti jejich vyzkoušení.

Vířivka neboli vířivá vana je typickou součástí nejrůznějších relaxačních center. Ve venkovním provedení si ji však můžete pořídit i k sobě na zahradu či terasu a užívat si své domácí wellness, kdykoliv se vám zamane – bez otevíracích dob, rezervací i cizích osob kolem vás. Zvolíte-li navíc vhodný model, můžete si jejích výhod užívat celoročně.

Hydromasáž doprovázená dalšími terapiemi

Tím nejznámějším benefitem, pro který jsou vířivky tak vyhledávané, je bez pochyby masáž proudy vody vycházejících z trysek rozmístěných v konstrukci vířivky. Hydroterapie neboli terapie vodou, jež je využívaná již po celá staletí, tak v propojení teplé vody a jejích proudů o různých intenzitách blahodárně působí na tělo i mysl:

  • uvolňuje svalové napětí, bolesti a zatuhlost kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost,
  • zlepšuje cirkulaci krve, a tím i prokrvení a elasticitu kůže,
  • podporuje správné proudění lymfy,
  • posiluje obranyschopnost našeho organismu,
  • uvolňuje psychické napětí, odbourává stres,
  • podporuje tvorbu hormonu štěstí – endorfinu.

Kromě samotné hydroterapie však můžete u venkovních vířivek využívat i další terapie, jako je chromoterapie či bublinková terapie MicroSilk. Chromoterapie neboli terapie barevným světlem prosvětluje vodu různým barevným světlem, jež je vnímáno zrakovými receptory a následně ovlivňuje tělesné i psychické funkce – zelené světlo například navozuje pocit klidu a vnitřní harmonie, bílé podporuje tvorbu serotoninu – hormonu pro lepší a kvalitní spánek, červené povzbuzuje tělesnou aktivitu a dodává energii.

Unikátní bublinková terapie MicroSilk, kterou disponují venkovní vířivky značky IQue Sweden, pak platí za fontánu mládí – vířivka totiž produkuje miliony mikro-bublinek, jež obsahují o 70 % více kyslíku než bublinky z běžných vířivek, a pronikají tak do pokožky, kterou čistí, hydratují kožní póry, působí proti kožním problémům, a navíc fungují jako omlazovací prvek.

Vyzkoušejte výhody venkovních vířivek v showroomu Spahouse

Veškeré výše zmíněné možnosti terapií nabízí ve svých venkovních vířivkách již zmíněná značka IQue Sweden, jehož výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Spahouse. Tyto venkovní vířivky jsou díky testování i v tom nejdrsnějším severském prostředí vhodné pro celoroční užívání. Jsou vyrobeny trojitou termální izolací, která na rozdíl od pěnové izolace (běžně používané v levných modelech vířivek) zabraňuje vzniku tepelných mostů, efektivně reflektuje teplo, a snižuje tak i náklady na provoz.

Abyste se přesvědčili o všech kvalitách těchto vířivek a prohlédli si je nejen na vlastní oči, ale dokonce si je mohli vyzkoušet i na vlastní kůži, doporučujeme vám zamířit do některého ze showroomu Spahouse, které se nacházejí v Praze, Slavkově u Brna a Hradci Králové. V soukromé wellness místnosti si můžete v pohodlí a klidu vyzkoušet kvalitu vířivek IQue a užít si jedinečný masážní prožitek. Vyškolení a ochotní pracovníci vám navíc budou nápomocni a zodpoví veškeré vaše dotazy týkající se pořízení vlastní venkovní vířivky, zvolení správného modelu pro vaše potřeby, vhodného místa instalace, potřeb přípojek atd. Odpověď zde jednoduše dostanete na vše, co vás zajímá. Udělejte si tedy výlet a přijďte se seznámit s venkovními vířivkami – musíme vás však upozornit, že jakmile jednou propadnete jejich kouzlu, nebudete se ho chtít vzdát…

Více na www.spahouse.cz

Promotion

Comments are closed.